Avea Kullanmadığım Paketin Ücretini Yansıtıyor!

Rıdvan Y. |

24 saat dolalı 30 gün kadar oldu umarım müsaitsiniz ve geri dönüş yaparsınız.

Tarihleri hatırlayamıyorum ancak işlem listesi elinizde zaten var öncesinde Avea müşteri hizmetlerine gidip hattımı kapattırmak istediğimi söyleyerek tüm masraflarıyla birlikte fatura edebilirsiniz onayını vererek iptal sürecini başlattım. 1 haftalık iptal sürecim olduğunu biliyordum ve bir kampanyaya istinaden iptalden vazgeçtiğimi 444 1 500'ü arayarak söyledim. İptal ettirdiğimi kendileri de onayladı ve hala bana kullanmadığım paketi ödetmeye çalışıyorlar,
Hayat Avea'lıya zormuş hala Avea kullanıyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  15:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Eylül
  17:28

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş