Avea Kullanmadığım İnternet Ücreti Hakkında!

Ahmet A. |

2015 yılında Avea' dan intouc 4 marka telefon aldım, bana hoş geldin anlamına 3 ay 100 MB internet hediye verdiler, 3 ay dolunca interneti iptal ettim, iptal ettiğim halde bana her ay 490/ 48 ne tutarsa internet kullandınız diye faturamı şişiriyorlar, bende merkeze gittim ayrıntılı rapor istedim, benim alakam olmayan kullanımlar içeriyor, sevgili Avea genel müdürlüğü ben sizleri tercih ettim GSM olarak mükafatı böylemi olmalıydı!

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  23 Eylül
  00:08

  Ey Avea yetkilileri ne oldu hala benim sorunumu çözmediniz bu kadar zor mu geldi sizlere neden aramıyorsunuz neden çözmüyorsunuz bu konuyu bu kadar aciz midir koca firma operatörü sizden ricam derhal benim aboneliğimi sonlandırın ve ödediğim fazla paralarımı da geri istiyorum.
  Buradan beni duyan okuyan bütün Avea kullanan lara sesleniyorum sizi kazıklıyorlar inanmayın hiçbir kampanyalarına hepsi sizlere bir tuzak 15 / 20 gündür itiraz ettim bana doğru dürüst cevap bile veremiyorlar arıyorlar yok efendim internet iniz kesilince otomatik olarak Avea ya geçiş yapıyor ben ayarlarımı kapattığım halde nasıl geçiş olur izah edemiyorlar e çözün artık sorunumu

 • 04 Eylül
  09:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş