Avea Kullanmadığım Hatta Yüksek Fatura Çıkardı!

Mustafa K. |

Kullanmadığım bir telefon hattı ile ilgili anormal fatura çıkan Avea firması neyi bekliyorlarsa hala benimle bir iletişime geçmemişlerdir. Kapattırdığım telefon hattı ile hala fatura düzenleyip borcun faizini faturalandırıp KDV'siyle beraber talep etmektedirler.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  27 Aralık
  10:53

  Bırakın ne aranması ne konuşulması. Faturanın tahsilatının yapılması için 5 ayrı kişi aradı beni hepsine de ayrı ayrı derdimi anlattım hala bir sonuç ulaştıramadınız. Konuya mağduriyet gözüyle bakmıyorsunuz bile. Madem bunu araştıracak teknolojşniz yok, yurt dışına hizmet vermeyin o zaman. Avea yı operatör olarak Türkiye de çalıştırılmaması lazım.

 • 27 Aralık
  10:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Kasım
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş