01 Nisan 2015

Avea Kullanmadığım Hatta Fatura Kesildi!

Yıllardır Avea müşterisiyim, geçtiğimiz günlerde hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Hattımı 26.02.2015 tarihinde iptal ettirip diğer operatöre geçtim. Ancak bugün"22.03 tarihinde saat 23:59'da kesilen fatura tutarınız 52.88 TL'dir diye bir SMS aldım. Avea müşteri hizmetlerini aradığımda B*** Hanım bana hesap kesimimin her ayın 23. günü olduğunda ve benim 26. gün iptal ettiğimi bu yüzden 3 günlük kullanımın olduğunu bu yüzdende 3 gün için benden 52.88 TL fatura ödemem gerektiğini söyledi. Almadığım bir hizmeti neden ödüyorum ben geri kalan 28 gün farklı bir hat kullanmışken size neden ödeme yapacağım? Faturamın iptalini talep ediyorum aksi takdirde bankama "harcama itirazı" yapacağım!

Ali 127 Okunma

Cevaplar

  • Ali 04 Nisan 2015

    Evet çok güzel ilgilendiniz şikayetimle, o kadar güzel ilgilendiniz ki çağrı merkezinizden aldığım cevabın aynısını verdiniz. Hiçbir hakkınız olmadan 3 gün kullanılan hattıma 53 TL fatura kestiniz. Size kullanmadığım 28 gün için boş yere ödediğim 53 TL faturanın haram zikkim olmasını diliyorum. Hakkımı haram ediyorum. Kredi kartı aidatını bile geri iade ederlerken sizin haksız yere 3 gün için 53 TL ödemeyi iade etmeniz gerekirdi kurumsallık ve müşteri memnuniyeti adına. Kullanılmayan hizmete fatura kesmek ne iş etiğine uyar ne de müşteri memnuniyeti anlayışına. Bunu da bilin. Sakın ama sakın buraya cevap olarak "ama efendim prosedür böyle" yazmayın. Sizin okuduğunuz okullardan, geçtiğiniz yollardan ben kırk sefer geçtim. Hakkımı hiç bir şekilde helal etmiyorum. o parayı kazanmak için ne kadar emek harcıyor bir insan acaba farkında mısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön