Avea Kullanmadığım Hatta Fatura Geldi!

Erdal E. |

T. abonesi iken bana ait olan 530230**** ve 530230**** kızıma kayıtlı olan 533375**** numaralarımı Aveaya taşımak istedim Bu neden ile Marmara Forum içinde bulunan Avea merkezine baş vurdum. Teşekkür ederek kayıtlarımı aldılar ve sim kartlarını bana verdiler. Şu an avea lı olan 533375**** nolu telefonumda sorun yok ve kullanıyorum.

Diğer 530230****-530230**** numaralı telefonlarımın sim t. ait kartları yurt dışında olan oğlumda olduğundan bunlara Avea dan mesaj gelmesi halinde alamayacağımı söyledim önemli değil dediler. Her ne ise her iki hattımda Avea tarafından iptal ödü. Bir ay sonra kullanmadığım hatlarma fatura geldi ve ödemek zorunda kaldım yoksa icra takibi başlayacaktı.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  10:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Mart
  14:09

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş