Avea Kullanmadığım Hatta Borç Çıkardı.

Hamit İ. |

Avea kontörlü hatta sahiptim. Telefonla arandım ve yeni bir kampanyamız var şeklinde ifade kullanılıp 30 tl'ye bir tarife olduğu söylendi ve hiçbir kağıda imza atmadan yada buna benzer işlem yapılmadan direkt olarak beni faturalı hatta taşımak suretiyle bir de ayın ortası olmadan 130 tl'ye yakın bir bedel ödemem gerektiği söylendi, şok oldum.Şikayette bulundum ve kapanmasını söylediğim halde tarafıma bir de icra gönderilmiş. Siz benim kullanmadığım hattan bana nasıl 550 tl hesap çıkarıyorsunuz?

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  09:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mayıs
  08:28

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş