Avea Kullanmadığım Hatta Borç Çıkardı!

Zekeriya T. |

Avea'dan 24 ay taahhütlü telefon aldım. 12 ay da hattı kırdım. Diğer 12 ay fatura ödedim hattı çıkarmadım. Taahhüt bitti hattı iptal ettirmek istedim. Beni arayıp 600 dakika vereceğiz hattı iptal etmeyin dediler. Tamam dedim gidin hattı çıkartın dediler sonra vazgeçtim hattı da çıkarmadım hiç kullanmadığım telefona bile takmadığım hat için 30 tl fatura çıkarmışlar.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zekeriya T.
  25 Şubat
  14:40

  Tarafimi kimse alamamış sadece cevapsız cagri bırakılmıştır yeni bir uygulama sanırım aradık mi mi aradık oluyor cevapsız çağrı atmak

 • 25 Şubat
  14:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Şubat
  12:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş