Avea Kullanmadığım Hat İçin İstenen Haksız 600 TL!

Aykut E. |

Hattı oldukça uzun süre önce kullanmıştım. Eylül ayı gibi kullanımı bitirdiğim söyleniyor. Hiçbir şekilde görüşme yapmadığım, hattımı dahil kullanmadığım görünecektir. Buna rağmen hattımı açık tutup, 4 ay boyunca açık bırakmışlar üstüne faiz işletip Nisan ayında bana avukat gönderip haciz işlemi uygulanacağı ihtarında bulunuyorlar. Aradan geçen 6-7 aydan bahsediyoruz. Hiç kullanmadığım bir hat için benden bu paranın istenmesi büyük bir adaletsizlik. Diğer firmalarda bile 1 ay fatura ödenmeyince fatura kesilmiyor daha başka, hat kapanıyor. Benim hattım kapanmadığı gibi fatura işletmeye de devam edilmiş. Bu haksız parayı/borcu ödemek istemiyorum aradaki tonlarca faiz silinmeli.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  15:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 08 Nisan
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş