Avea Kullanmadığım Halde "İçerik Servisleri" Adı Altında Faturama Yansıttıkları Ücret!

İrfan B. |

Avea'nın yeni yanıltması faturalara içerik servisleri yazarak faturaları kabartmak. Bu zihniyetle insanların parasını bir yere kadar yersin Avea. Gücüm yettiği kadar senin kurumsal olduğunun arkasına sığındığının işine yaramayacağını sana göstereceğim. Haksız yere insanlardan sağladığın kazanç seni iyi yerlere götürmeyecek. Üye olmadığım halde bu parayı benden tahsil edemezsin. Gerek medya, gerek blog, gerek yorum, gerek forum siteleri... Paramın iadesini gerçekleştirene kadar seni kimseye tavsiye etmeyeceğimden, bana ve insanlara mal ettiğin ekstra faturalardan herkese bahsedeceğimden emin olabilirsin. Beni boş boş aramayın iademi istiyorum, tekrarını istemiyorum!

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  14:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ekim
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş