Avea Kullanmadığım Halde Borç Çıkardı!

Onur Buket A. |

Ben Avea operatöründe 21 tl'lik faturayı kullanıyordum fakat sms atmam da hata veriyordu. Müşteri hizmetini arayıp düzelttiriyordum ve tekrardan aynı sorun oldu. Bende düzeleceğini söyledikleri için 5000 sms olan tarifeye geçtim yine düzelmedi. Bende hattımı başka bir operatöre aldım.

Şuan eski faturalarımın biri 361 diğeri ise 58 tl fakat ben o kadar miktar gelecek şekilde konuşma ve mesajlaşmada yapmadım. Müşteri hizmetlerinden bana istediğim yanıtı vermediler, kafamı karıştırdılar. Neden bu kadar uçuk bir fiyat geldi? Ayın 5'inde ödeme yapabilirim ancak icraya vermelerinden de korkuyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  16:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Kasım
  13:40

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş