14 Mayıs 2015

Avea Kullanmadığım 6670 Servisinden 42 TL Ekstra Ücret İstiyor!

Mayıs 2015 Faturamda,42 TL kullanmadığım 6670 Chat servisi ücretlendirilmiş. Hem de tam 6 defa. Ömrü hayatımda kullanmadım böyle saçma bir servisi. İşim de olmaz. Bu devirde ne chat ne SMS servisi! Bana da hiçbir şekilde uyarı gelmedi. Böyle bir kullanımda, aboneliğiniz başlamıştır diye SMS de gelir.

Ben böyle bir işlem yapmadığım için, doğal olarak bir uyarıda gelmedi. Avea bu şirketlerle anlaşıp insanları mağdur ediyor, haksız yere ücret almaya kalkıyor. Belki de bu servis tamamen Avea'nın. Kullanmadığım bu servisin ücretinin iptalini talep ediyorum. Eğer iptal olmazsa, tüm haklarımı mahkemeler önünde kullanacağım. Yok öyle yanıltılmak.

Uğur 123 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 29 Mayıs 2015

    Hiç bir şey yaptığınız yok. Talebim üzerine bana onay smslerini gönderin dedim. Email'ime "sözde" benim verdiğim onay SMS lerini gönderdiler. Gönderdikleri mesajların hiçbiri bana gelmedi. Tamamen yalan. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Burada heyet iletişimin tespiti talebinde bulunacak, ve bu mesajların bana gönderilmediği ortaya çıkacak. Bu resmi kararla savcılığa nitelikli dolandırılıcık suç duyurusunda bulunacağım. Hem bu aracı şirket, hem de Avea için. Avea bu aracı şirketle ortak çalışıyor. Kendi beyanları. En kısa sürede de, Avea dan numaramı taşıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön