Avea Kullanmadığım 3G'ye Boş Yere Para Ödüyorum!

Kaan E. |

Silivri Mimarsinan Mahallesinde Avea çekmiyor, bir bilemediniz iki diş çekiyor 3G kullanamıyoruz, diğer operatörlerin full çektiği ve İstanbul gibi bir yerde nasıl şebeke problemi olur anlamıyorum. Hani siz %99.9 da çekiyordunuz. Demek ki %0.01'lik kısım benim yaşadığım yer. En kısa zamanda problemin çözülmesini istiyorum eğer sorunu çözemeyecekseniz diğer operatörleri tercih etmek zorunda kalacağım. Kullanamadığım 3G'ye boş yere para ödüyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kaan E.
  20 Ağustos
  23:51

  tarafıma vermiş olduğunuz ya da verdiğinizi iddia ettiğiniz cevabı burada yayınlar mısınız?
  veya tarafıma yazılı olarak mail adresime cevap verir misiniz? beklemekteyim... .

 • Kaan E.
  19 Ağustos
  21:28

  Tarafıma ne bir dönüş ne de bir çözüm olmadı Avea nın be kadar ilgili müşteri odaklı bir şirket olduğunu öğrenmiş olduk bu olay sayesinde

 • 17 Temmuz
  11:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Kaan E.
  13 Temmuz
  09:15

  Bana yaptıkları araştırma sonucu yaşamış olduğum yerde gerçekten bir şebeke sorunu olduğunu gördüklerini ve 6 aylık planlama dahilinde bu sorunun en kısa 6 ay sonra düzeltebileceklerini belirttiler. Yani Avea sorunlarını hem de kendinden kaynaklı olanları 6 ay sonra çözebiliyor. Peki ben 6 ay boyunca boş yere ödediğim 3g kaynaklı faturamda indirime gidecekler mi merak ediyorum?

 • 11 Temmuz
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş