Avea Kullanılmayan Hattın Faturalandırılması!

Ümmet K. |

Avea'da taahhütlü 24 aylık paket kullanmaktayım. Askere gideceğimi belirttim 600 küsür lira ceza ödemeniz gerekiyor dediler. O zaman 5 ay erteleyin o dönem kullanmayacağım dedim. Böyle bir uygulamamız yok dediler. Sizce bu mantıklı mı? Ben 5-6 ay hattı kullanamayacağım ama bunları Avea faturalandıracak. Lütfen bu konuda bir uygulama yapılsın. Başbakanlığa kadar bildirimde bulunacağım ki böyle vatan görevi yapan askerlerimiz mağdur olmasınlar. Taahhüt 24+5 29 ay olur 5 ay erteleme ile kimse zor durumda kalmaz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ağustos
  12:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş