Avea Kullanamadığım Jete Para Ödüyorum!

Faruk K. |

Kullanmadığım jete para ödüyorum. Sözleşmem var diye. Hiçbir ücret talep edilmemden Jetimin iptal edilmemesini istiyorum. Geçici bir süre farklı bir yurtta kaldım orada 3-4 diş çektiği oluyordu kendi yurdumda 1 diş bile çekmiyor.

Buyrun hazır halde resim: http://i.hizliresim.com/nPPMDR.jpg
Bu da bağlı halde resim : http://i.hizliresim.com/Vppa7P.jpg

Siz kullanamadığınız bir Operatöre para verir misiniz? Bu yüzden ücret alınmadan İptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faruk K.
  16 Nisan
  01:26

  Yaklaşık 6gündür telefonum bir an bile kapatılmadı. Hala beklemediyim. Tarafıma bilgi verilmesini ve talebimin gerçekleştirilmesini istiyorum. Hayırlı geceler...

 • 09 Nisan
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.04.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Nisan
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş