Avea Kullanamadığım İnternetin Ücretini Kesiyor!

Burak T. |

Avea mobil vodem aldım. Çekmediği için 2 hafta iptal ettirmeye uğraştım sistem iyileştirme var deyip beni 2 hafta salladılar. 2 hafta sonra bulunduğunuz bölgede baz istasyonu yetersiz olduğuna kanaat getirdiler, iptalini sağladılar. Vınn vodemi iade ettim aldığım yere.

Aradan 2 ay geçti bana 74. 50 kuruş fatura çıkardılar. Siz hizmet alsanızda almasanız da biz parayı sizden alacağız dediler. Bende ödedim ama vodemi satınca böyle bir şeyden bahsetmiyorlar sorduğum halde söylemediler. Şimdi ödediğimde bu ne parası diye sordum. Devlete ödenen 12 aylık taahhüt vergi parası dedi. Biz bu vergiyi peşin ödüyoruz iadesi yok dediler. Veremediğin hizmetin parası bu kadarmış!

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Mobil Modem Erişim Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  13:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Kasım
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş