Avea Kullanamadığım İnternetin Parasını Her Ay Alıyor.

Burak İ. |

8 ay önce Avea bayisinden mobil wifi aldım. Satarken her şey normaldi. Çekmediğinde iade edebiliyordum ama gel gelelim konu iade konusuna geldi. İki kere kullanamıyorum iade etmek istiyorum diye şikayet belirttim ne gelen ne ilgilenen var. 4 aydır kullanmadığım internetin parasını benden alıyorlar. Neymiş bulunduğum bölgede iyi çekmesi için çalışmaları varmış. Beni ne ilgilendirir çalışmanız. Ben kullanamadığım interneti neden her ay ödüyüm.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak İ.
  12 Ağustos
  08:59

  Bir hafta önce bir şikayetim oldu ve tarafınızdan bana dönüş yapıldı. o kadar basit bir firmasınızkı satarken çekmediği takdirde hemen geri alırız lafınıza. Şu an bana dönüş yapıp kullanım sağlamışsınız demeniz çok komik 5 dakikalık şarkıyı 25 dakikada dinlemek kullanım ise eğer siz bu işi yapmayın. Çözüm üretmek yerine bahane üreten bir firmasınız. Sizden boşa ödediğim cebimden çaldığınız parayı bile geri istemez iken. Sadece cihazı alıp hattı kapatmanız yeterli dememe rağmen kullanım var demeniz çok saçma inşallah 12 ay dediğiniz taahhüt de 24 ay çıkmaz. Bütün sitelere sizin veremediğiniz hizmetleri ve ne kadar kötü bir İnternet'e hizmete sahip olduğunuzu bütün her yerde belirticem.

 • 10 Ağustos
  08:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş