Avea Kullanamadığım İnternetin Faturasını Yansıttı.

Furkan K. |

Cihaz kampanyalı hattımı 3 veya 4 yıldır kullanıyorum. Taahhütlü sürem kasım 2013'de bitti. Aynı tarifeden kullanmaya devam ettim. Kasım 23 aralık 23 arası faturam 45 TL civarı geldi ve ödedim. Ama aralık 23 ocak 23 arası faturam 151 TL geldi. Neden diye araştırdım data kullanımı yapıldığını, ödenmesi gerektiği söylendi. Fakat ben hattımdan GPRS ile Google bile açamazken nasıl data kullandığımı açıklamaları gerek. Hatta aylardır evdeyim ve evimde TTNET'in internetinden faydalanıyordum. Telefonla internete bağlanmaya ihtiyacım bile yoktu zaten hattan bağlanamıyordum da. Hatta internete bağlanamadığım için ocak 23'te başlayacak data'sı olan paket aldım. Tüketici Hakem Heyetine gideceğim. Biraz vicdan lütfen.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Furkan K.
  31 Ocak
  10:04

  GÜYA İLGİLENDİLEN ARAYIP YAPILACAK BİRŞEY OLMADIĞI SÖYLENDİ ... KOMİK

 • 27 Ocak
  10:49

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş