Avea Kullanamadığım Halde Yüksek Fatura Ödüyorum.

Mehmet Ç. |

Ben GS 15 tl olan pakete üye oldum. Avea bayinin hiçbir şekilde taahhüt yok ve ücret yok demesine güvenerek geçiş yaptık ama dün bir fatura geldi 33.80 tl geçiş ücreti almışlar. 6 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen hiçbir mantıklı sonuç alamadım, 6'sıda farklı şeylerden bahsediyor. Birinin dediği birini tutmuyor ve birde sesiniz gelmiyor diyerek suratıma kapadı. 1 kez cebimde kendiliğinden yanlışlıkla nete girmesi sonucu da 49 tl ücret yansıtmışlar. Toplamında 98 tl fatura göndermişler ve evim merkezde 1. katta ön cephe olmasına rağmen hiçbir şekilde çekmiyor, kullanamayıp bu kadar fatura ödüyorum.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  13:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  15:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş