Avea Kredi Kartıyla Fatura Ödeme Sorunu!

Emrah B. |

21.07.2013 tarihinde android Avea online işlemler uygulamasını kullanarak Avea faturamı Akbank kredi kartımı kullanarak her zamanki gibi ödemek istedim ancak ekranda hata verip tekrar denememi istedi. Üç kere bu işlemi yaptım ancak işlem gerçekleşmedi. Daha sonra Akbank direkt uygulamasını kullanarak hesabıma baktığımda 3 tane ödeme tutarının bekleyen provizyonda olduğunu gördüm.

İlgili bankayı aradığımda Avea'dan ödeme için onay gelmediği kendileri tarafından ödemenin kabul edildiğini bu yüzden yapılan ödemelerin bekleyen provizyonda gözüktüğü söylediler. Bunun iptalinin Avea tarafından yapılacağını belirttiler ve Avea müşteri hizmetlerine konuyu açıkladığım halde sorun hala çözülmüş değil.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  08:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş