Avea Kredi Kartımdan İzinsiz Para Çekti ve İade Yapmıyor!

Onur Y. |

Avea, şahsımdan hiçbir izin almadan, online işlemler esnasında faturamı öderken kredi kartından fazla fatura bedeli çekti ve geri iadesini yapmıyor. Firma şahsımı aradığını beyan ediyor ama şu ana kadar yetkili kimse ile görüşemedim. Paramın ödenmemesi konusunda ısrar devam ettiği takdirde tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. 132 TL kredi kartından izinsiz çekilmiştir ve iade istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Y.
  15 Mayıs
  16:25

  Kırmızı kar yağınca iade yapacaksınız galiba. Her aradığınızda hesap bilgilerimi alıp iade yapmıyorsunuz. Sizde bir düzen tutturmuşsunuz bu şekilde müşteriyi.

 • 13 Mayıs
  16:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Onur Y.
  06 Mayıs
  14:50

  Avea,
  otomatik mesaj atmayın. Gerekli iadeyi aylardır yapacağınızı iddaa ediyorsunuz ve tüm hesap bilgilerim sizde mevcut. Lütfen paramı iade edin.
  Müşteriye ulaşamadık gibi mesaj yazmayın
  Tlf numaram 5076492777

 • 06 Mayıs
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş