Avea Kredi Kartımdan İzinsiz 3 Ödeme Alınmış!

Gülşen Y. |

Garanti Bonus kredi kartımdan 76 - 78 - 92 TL küsuratlı 11 Ekim ve 12 Ekim 2015 tarihinde haberim olmadan 3 ödeme yapılmış. Avea CC İstanbul olarak dönem içi işlemlerimde gözüküyor ancak ben samsunda yaşıyorum ve Turkcell kullanıcısıyım.

Hemen kredi kartımı iptal ettirdim garanti müşteri hizmetleri aradığımda Avea ile görüşmemi söylediler Avea'yı aradığımda bankayla görüşmem gerektiğini söylediler her iki şirkette sorumluluk almak istemiyor. Bu durumda Savcılığa başvurmam gerekecek, bir sürü zaman ve enerji kaybım olacak. Her iki şirkete güvenim kalmadı. Avea kullanmıyordum garantiyi de en kısa zamanda bırakacağım ilgilenmedikleri için...

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  12:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gülşen Y.
  14 Ekim
  16:00

  Bana ulaşan henüz kimse olmadı sizin yüzünüzden şiddetli yağmurun altında saatlerimi alan koşturmaca içerisindeyim başkasına ait kredi kartı bilgileriyle yine başkasının Avea faturasını ödeyebiliyorsunuz hangi ahlak ve güvenlik anlayışıyla bunu yapabildiniz size saygılarımı sunmuyorum...

 • 14 Ekim
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş