Avea Kredi Kartımdan Her Ay Mükerrer Fatura Ücreti Çekiyor!

Serdar Ö. |

Avea, aylarca kredi kartımdan mükerrer fatura ödemesi kesintisi yapmış. Askerlik hizmetimi yerine getirmekte olduğumdan daha önce farkına varamamıştım. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda öncelikle personelin ciddiyetten uzak bir şekilde gülerek telefonu açması karşısında ciddi olduğunu düşündüğüm firmaya olan güvenimin daha da sarsıldığını belirteyim. Görüşmeler kayıt altına alınıyor deniyor, açın bir kontrol edin şu görüşmelerimizi. Avea mükerrer ödemelerin iadesini de yapmıyor, gelecek faturalara mahsup edileceğini söylüyor.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  13:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  18:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş