Avea Kredi Kartımdan Habersiz Para Çekti!

Fatih V. |

Taksitlendirilen faturam 5 taksit yapıldı. İlk taksitimi ödemek istediğimde kredi kartı bilgilerimi girdim ve Avea tüm taksitlerin tutarını kredi kartımdan usulsüzce çekti. Üstüne üstelik yanlışlığı düzeltmek için paramı 21 gün sonra verebileceğini belirtti.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Para İadesi Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih V.
  11 Ocak
  20:36

  bu çağrımla alakalı avea paramın geri ödeneceğini belirtmişti.hatta paranızı 21 gün kadar sürede alabilirsiniz demişti müşteri hizmetleri.bende hatayı yapan sizsiniz ve kredi kartı bilgilerimi kullanarak yasal olmayan tarza kartımdan bütün taksit tutarlarını çektiniz demiştim.daha sonra avea hata yoktur diyerek kısa bi cevapla konuyu kapatmak istemiştir.ayıp yahu bu kadar da olmaz.başta hatanı kabul et sonra hata yoktur de ve kestirip at.

 • 28 Aralık
  14:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Kasım
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş