Avea Kota Aşımı Yok Diye(25 TL Denildi) Aldım Fatura 130 TL Geldi!

Batuhan K. |

Avea'da 5 GB FenerCell Modem internet satın aldım, Avea bayisi, 5 GB internet paketinin 25 TL olduğunu söyledi . Ama hiçbir zaman 25 TL olmadı ücreti...Bana gelen son faturamda ise 130 TL yazıyordu. Müşteri hizmetlerini arayıp konuyla alakalı bilgi alayım dedim.

Müşteri hizmetleri herhangi bir şey yapamayacaklarını direk müşteri hizmetlerine online olarak mesaj atarak durumunuzu anlatmanız gerektiğini bildirdiler ama mesaj yazmamın üzerinden 7 gün geçmesine rağmen hala bir dönüş yapılmayıp mağduriyetim giderilmemiştir. Üstüne üstlük 130 TL Eğer ödüyorsam benim paket hızımın taahhüt edilen hiza bile yaklaşamaması da cabası.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Hız Mobil Modem Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  12:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş