08 Mayıs 2013

Avea Kota Aşımı Yok Diye Aldım Fatura 130 TL Geldi!

Avea'da 5 GB FenerCell Modem internet satın aldım, Avea bayisi, 5 GB internet paketinin 25 TL olduğunu söyledi ve kota aşımı olduğunda kendiliğinden internet bağlantınız kesilir dedi. Geçen ay kota aşımı yapmışım diye 130 TL internet faturası geldi.

Kendilerini aradığımda bilgisayarda Avea yazılımına kota girmemin gerektiğini söylediler. Avea Modem hattımı İptal etmek istediğimde ise 1 yıl taahhütlü diye iptal edemeyeceklerini söylediler. Oysaki ben modemi aldığımda bana bundan da bahsedilmedi.

Android 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Android 22 Mayıs 2013

    Avea müşteri hizmetlerinden özürlü birkaç yetkili ile görüştüm, paketimin kota aşımsız olmadığını belirtip Avea bayisindeki personelin hatası olduğunu söylediler. Kendilerinin bu konuda herhangi birşey yapamayacaklarını belirtiker.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön