Avea Kontratlı Cihaz Alınca Tarife Ücreti Artıyor.

Önder G. |

12/04/2013 te Avea' ya eşim ve annem ile birlikte geçiş yaptık. Süp. İki. 4 GB tarifesinden yararlanıyorduk ve 33 TL ödüyorduk 1 sene sonra Avea müşteri hizmetleri sadece beni arayıp eğer 1 sene daha abone olursanız aynı fiyattan olabileceğini söylediler.

Bende tekliflerini onayladım. Avea birkaç gün içinde annem ve eşimin tarifelerini aynı ücretten yaptı. Ben 22/10/2014' te tarifem 35 TL'den 115 TL'ye Note 4 aldım. 150 TL gelen faturam 2 aydır 7 TL daha fazla gelmeye başladı. Avea'yı aradığımda tarifemin 42 TL olduğunu ve indirim olamadığını söylediler. Annem ve eşime yine indirim yaptılar ama Kontratım olduğu için şimdi bana indirim yapmıyorlar. Çok büyük ayıp. İnsanları bağlıyorlar.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder G.
  04 Haziran
  15:38

  Bana hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Tamamen yalan yorumlar bunlar

 • 02 Haziran
  09:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Önder G.
  28 Mayıs
  10:31

  1 hafta geçmesine rağmen Avea hala bana konuyla alakalı dönüş yapmadı. Bir sonuca ulaştıramadı.

 • 21 Mayıs
  13:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş