Avea Kontörlü Hatta Geçiş Ücreti!

Mehmet Cemal K. |

505633**** nolu Avea hattımı Bimcell kontörlü hattına geçiş yaptırdım. 1 ay sonra faturada 14 tl kontörlü hatta geçiş ücreti tahakkuk ettirilmiş. Bu nasıl bir ücrettir.neye dayanarak alınmaktadır. şubat ayına ait faturamı avea bayisine ödediğim halde o fatura da ödenmemiş gözükmektedir. Avea nın bu ücretin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Cemal K.
  30 Mayıs
  14:24

  Evet avea sorunla zorla ilgilendi Birincisi ben bimcell e geçtiğim halde faturasız hatta geçtiniz diye ücret yansıdı. Bir diğeri en son faturanıza yansıyan fazla ücret bir önceki faturanıza iade edilmiş dedi. Size de garip ve komik geldi değil mi.

 • 27 Nisan
  22:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş