Avea Kontörlü Hat Aldım 10 Gün Oldu Hala Açılmadı!

Yasin K. |

Gebze Center'da ki Avea iletişim merkezinden on gün önce kontörlü hat aldım hattı hangi telefona takip denediysem açılmadı. Dün bayiye gittiğimde dediler ki hat arızalı yedek sim kart vermemiz lazım ancak yeniden para ödemem gerektiğini söylediler. Hattı alırken kırk lira ücret ödemiştim ayrıca bu hattı şirkette kullanmak üzere iş hattı olarak almıştım ve bin tane kartvizit bastırmıştım müşterilerime karşıda beni mağdur ettikleri yetmiyormuş gibi birde benden kaynaklı sorun olmamasına rağmen yeniden para istiyorlar. Sonuçta hattın arızalı olması benim sorunum değil.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş