Avea Kontör Yüklenmedi.

İnci Y. |

16/09/2014 günü saat 17:50 de kredi kartımla Avea İnternet sitesinden 25 tl. kontör yükledim bankadan kesilmesine rağmen Avea müşteri hizmetleri bizde gözükmüyor diyor bana bankadan dekont al dilekçe yaz bize faks çek dediler, onuda yaptım tekrar aradım bana 24 ile 48 saat içinde size dönüş sağlanacak dediler hiç kontörüm olmadığı için beni mağdur ettiler, yani paramla rezil oldum, hem parayı çekiyorlar hemde bizde gözükmüyor diyorlar.

Etiketler :

TL Yükleme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Eylül
  10:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş