Avea Klonlanmış Telefonu Bana Sattı Sorunu Çözmüyor!

Diyar B. |

Avea cihaz kampanyasında aldığım 2.304 TL değerindeki cihazımın IMEI numarası başkası tarafından 4 ay önce kalonlanmıştı ve bende tek numara üzerinden kullanmak istemediğim için tüketici hakem heyetine dilekçe yazıp şikayet açtım.

Dava sonuçlandı fakat meblağ yüksek olduğundan bir üst mahkemeye devredildi bende 15 gün bekleyeceğim avea ücreti geri ödemeyeceğini belirtiyor ve ben halen her ay Avea'ya cihazın ücretini ödüyorum. En kısa sürede sorunumu çözsünler 4 aydır mağdur bırakmış beni Avea!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Diyar B.
  27 Eylül
  15:30

  Malesef tek numaraya tanımlanmış telefonum ve tarafıma hiç bir bilgi verilmedi. Yıllardır Avea müşterisiyim fakat 1 ay sonra tahhüt bittiği için farklı bir operatöre geçiş yapacağım artık

 • 26 Aralık
  09:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Diyar B.
  13 Kasım
  14:38

  hi

 • 13 Kasım
  14:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş