Avea Kişisel ve Kredi Kartı Bilgilerim Tehlikede!

Hüseyin D. |

Yeni aldığım samsung telefonunda bulunan oyunlar tarafından telefonuma gönderilen virüsten yüklediğim kontörlerle almadığım bir oyunu telefonumda da bulunmadığı halde almış gösterilmiştir 40 tl kontör yükledim 06 tl kalmıştır müşteri hizmetleri Z. hanımı aradım böyle bir şikayet hakkınız yoktur dedi ve ilgilenmedi beklemeye alıp i. hanıma bağladı o da telefonu yüzüme kapattı kontörleri kredi kartı ile yükledim kart ve şahsi bilgilerim tehlikede şikayet üzerine beni Avea dan aradılar kart bilgilerim tehlikede dediğim halde bu konuyla ilgili şikayet alamayız dedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  13:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Mart
  21:25

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş