Avea Kişisel Bilgilerimi Başka Kuruma Veriyor!

Murat G. |

Avea hattıma 01/04/2013 günü saat 13. 45 de 021658**** nolu numaradan çağrı geldi ve yanıtladığımda kapandı. 2 dk sonra 13. 47 aynı numaradan tekrar çağrı geldi, yine yanıtlayınca kapandı. Bende ister istemez geri aradım. Bana karşıdaki bant kaydı özetle "İPSOS tarafından arandığımı ve geri arama yaptığım için teşekkür ettiklerini" söyledi ve telefon kapandı. Bende İpsos'un numarasını internetten bularak aradım. Beni rahatsız etmemelerini söyledim. Aynı gün 14. 26'da aynı numara beni tekrar aradı ve Avea'nın müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla anket yaptıklarını söyledi. Reddederek telefonu kapattım. Avea'nın benim kişisel bilgilerimi başka bir kuruma vermesi hukuki midir ve ne hakla verir?

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  14:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Murat G.
  18 Nisan
  01:48

  Avea beni ertesi günü aradı. Sorunu tam olarak da benden dinlediler ve kendilerinin durumu araştırarak İpsos'un beni arayıp aramadığını ve aradıysa eğer benim tekrar aranmamam için gerekenin yapılacağını söylediler. Bugün itibariyle hala bana dönüş yapılmadı. Bu da bence suçu kabul etmektir. Yani Avea, telefon numaralarımızı anket şirketlerine veriyor. Tabi ki bizden izin alma gereğini bile duymadan tamamen saygısızca yapılan bir hareketle.

 • 03 Nisan
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş