Ayça T. Teşekkür Mesajı

İlgili herkese teşekkür ederim

Avea Kilohedefi Adı Altında Üyelik Kandırmacası.

Ayça T. |

İnternette sosyal medya uygulaması olan Instagramda gezinirken kilo ölçümü şeklinde bir reklam vardı. Ücretli olduğuna dair herhangi bir bilgi olmaksızın; tıkladığımda kilonuzu yazın, boyunuzu yazın, telinizi yazın şeklinde bir anket doldurdum. Fakat anketi tamamladıktan sonra cep telefonuma gelen mesaj ile kilohedefi.com a üye olduğumu ve faturama 56 TL'nin yansıyacağını, eğer iptal istersem de iptal yaz şeklinde SMS atabileceğim yazıyordu.

Hemen akabinde iptal SMS i gönderdim. Fakat faturam gelince faturaya 56 TL yansıdığını gördüm. Böyle bir kandırmacanın iptal edilmesini ve paramın iadesini talep ediyorum. Tarafıma ivedi şekilde dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayça T.
  22 Ekim
  09:26

  İlgili herkese teşekkür ederim

 • 19 Ekim
  13:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ekim
  12:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş