Avea KFC Kampanyası!

Yüksel T. |

Uzun bir süredir Avea hattı kullanmaktayım. Geçen gün telefonuma gelen mesajda Fırsatlar bitmez Avea'da KFC'den bir menü alana bir menü 2. menü bedava denilmekte.Dün bu gelen mesajın üzerine KFC'ye eşimle beraber yemek yemeye gittim.

Oradaki menülerden istediğimi söyleyip Avea kampanyasından yararlanmak istediğimi söyledim ancak istediğim menünün kampanya dışı olduğunu sadece Zinger Burger menü ve ismini hatırlamadığım başka bir menüde kampanyadan yararlanabileceğimi söylediler.

Peki sorarım size bana gelen mesajda bu neden belirtilmiyor? Bu elimdeki mesaj ve başıma gelen olayla ilgili mahkemeye gitsem kesinlikle ve kesinlikle haklı bulunurum.Bu düzeltilmeli.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Ağustos
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş