Avea Kendi Yaptığı Taahhüdü Unutuyor!

Esra K. |

Avea müşteri hizmetlerininden bir bayan kasım 2012 de beni arayarak 1 yıl daha Avea da kalma sözü verirsek faturamıza indirim yapılacağını 1 yıl boyunca 49. 90 tl olarak devam edeceğimizi söyledi. telefonda taahhüdü uzattık ve faturamız aralık 2012 ve ocak 2013 te söyledikleri gibi 49, 90 geldi.

Fakat ne olduysa taahhüdü unuttular şubat ayından itibaren 94. 75 tl fatura ödemekteyiz. Üstelik hiçbir paket aşım ücreti de yok. Şikayetle ilgili defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar. Bugün mesaj atıldı 'ilettiğiniz bildirim için incelemelerimiz sonuçlanmış hata olmadığı tespit edilmiştir'kesinlikle hatalarını kabul etmiyorlar ses kaydımız var. peki 2 aydır 50 tl ödemişiz burda net zaten!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Esra K.
  24 Nisan
  10:51

  Beni aveadan hic kimse aramadiii...cocuk yok karsinizda.

 • 24 Nisan
  10:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Esra K.
  18 Nisan
  14:38

  AVEA HALA BANA GERİ DÖNÜŞ BİLE YAPMADI.......SES KAYITLARINI DİNLEYİP DÖNÜŞ YAPACAKLARINI SÖYLEMİŞLERDİ........

 • 03 Nisan
  16:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş