Avea Kendi Müşterisini Cezalandırıyor!

Abdulkerim B. |

Avea tarafından tarafıma 27.03.2012 tarihinde yapılan teklifle FC Barcelona Midi tarifesini 35 liraya kullanmıştım, Ancak; tarifem bittiğinde "01.08.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıma ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için aylık ücret 70 TL’dir." diyerek normalde diğer kullanıcılarına 55 liraya sunduğu tarifeyi yıllardır müşterisi olan kullanıcılarını cezalandırarak 15 TL daha fazla ödemelerine ve Avea'da kaldıkları için cezalandırmış oluyor.

Avea'nın kendi müşterilerini bu şekilde cezalandırmasından dolayı üzerime kayıtlı olan 4 Avea hattını Avea'nın bu tutumuna tepki olması adına diğer operatörlere taşıyacağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdulkerim B.
  25 Nisan
  21:54

  konu 1 ay geçmesine rağmen çözüme ulaşmamıştır.

 • 27 Mart
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş