27 Mart 2013

Avea Kendi Müşterisini Cezalandırıyor!

Avea tarafından tarafıma 27.03.2012 tarihinde yapılan teklifle FC Barcelona Midi tarifesini 35 liraya kullanmıştım, Ancak; tarifem bittiğinde "01.08.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıma ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için aylık ücret 70 TL’dir." diyerek normalde diğer kullanıcılarına 55 liraya sunduğu tarifeyi yıllardır müşterisi olan kullanıcılarını cezalandırarak 15 TL daha fazla ödemelerine ve Avea'da kaldıkları için cezalandırmış oluyor.

Avea'nın kendi müşterilerini bu şekilde cezalandırmasından dolayı üzerime kayıtlı olan 4 Avea hattını Avea'nın bu tutumuna tepki olması adına diğer operatörlere taşıyacağım.

Abdulkerim 14 Okunma

Cevaplar

  • Abdulkerim 25 Nisan 2013

    konu 1 ay geçmesine rağmen çözüme ulaşmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön