17 Mayıs 2013

Avea Kendi Kendilerine Tarife Ekliyorlar!

Avea en ucuz operatör diye ona geçmiştim. Geçen ay 25 TL'lik faturalı tarife çıkardılar bende uygun fiyatlı olduğu için bir arkadaşımla ona geçtim. Fakat ay sonu geldi Avea faturam 42 lira geldi. Ben tarifelerimi aşmadım. Öğrenciyim zaten maddi açıdan dikkat etmem gerektiği içinde bu tarifeyi seçmiştim. Ama avea kendi kendine bana yurtdışı paketi tarifesi eklemiş.

Sorunu müşteri hizmetleriyle görüştüğümde incelemeye aldılar. İnceleme sonucu geldi. Sorun olmadığını söylediler. Hatta benim sms atıp paket aldığımı söylediler. Hadi diyelim sms paketi aldım bana bir bilgilendirme mesajı gelmesi gerekmez miydi? Lütfen bu konuda gereğini yapın ben paket almadım kendi tarifem dışına çıkmadım.

Çağıl 11 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Çağıl 17 Mayıs 2013

    İncelemeleriniz hiç bir işe yaramıyor. Kendi kendinize bana paket eklemişsiniz faturama yansıtmışsınız bana haber vermemişsiniz , benim elimde kanıtlayacağım hiç birşey olmadığı için faturamıda güzelce ödeteceksiniz. Sizin kadar şikayet edilen başka operatör yok. Avea'ya geçmek tam bir hata.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön