Avea Kendi Hattımı 35.00 TL Karşılığı "Bana" Tekrar Satmak İstiyor!

Dilek T. |

10.06.2013 tarihinde Avea'nın hattımı usulsüz bir şekilde kapatması hasebiyle şikayette bulunmuştum. Bu şikayete karşılık 11.06.2012 tarihinde dönüş yapıldı ama netice "sıfır". Hattımı 35.00 TL karşılığı bana tekrar satmak istiyorlar. Bu hiç bir şekilde kabul edilebilir bir uygulama değil. Bilgilerimin eksik olduğu söyleniyor.

Daha önce yaptığım sözleşmeyi kaybettikleri için bilgilerim eksik diye bu işlem yapıyorlar. Bilgi isteniyorsa bunları "tekrar" sağlayabilirim ama hattımın tekrar açılmasını istiyorum, buna mukabil sözleşme parasını da tekrar ödemeyi kabul etmiyorum. Günlerdir hattım kapalı çok acil çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  08:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  09:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş