Avea Kendi Hatasını Müşteriye Yansıtıyor!

Emrah Ç. |

0551 432 **** nolu hattımın otomatik ödeme ile ödenmiş olan fatura ödemesi, Avea'nın sistemindeki sorun nedeniyle, ödenmemiş gösterilmiş ve hat aramalara kapatılmıştır.

Avea firması daha sonra defalarca şikayet yazmama rağmen sorunu çok geç fark ederek gerekli düzeltmeyi yapmış ancak hattın açılması için Çift Yönlü Kapanan Hat Açılışı ve Gecikme Faizi olarak son ödeme tarihi 17/09/2013 olan faturada 4,61 TL kesinti yapmıştır.

Faturada gerekli düzeltme yapılarak bu kesinti iptal edilmezse en kısa zamanda hukuki yollara başvuracağım, hattın kapalı olduğu sürede yaşadığım mağduriyeti ve firmanın ilgilenmemesini belirterek.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Borç-Adli-İdari Takip Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  10:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Eylül
  16:28

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş