06 Eylül 2013

Avea Kendi Hatasını Müşteriye Yansıtıyor!

0551 432 **** nolu hattımın otomatik ödeme ile ödenmiş olan fatura ödemesi, Avea'nın sistemindeki sorun nedeniyle, ödenmemiş gösterilmiş ve hat aramalara kapatılmıştır.

Avea firması daha sonra defalarca şikayet yazmama rağmen sorunu çok geç fark ederek gerekli düzeltmeyi yapmış ancak hattın açılması için Çift Yönlü Kapanan Hat Açılışı ve Gecikme Faizi olarak son ödeme tarihi 17/09/2013 olan faturada 4,61 TL kesinti yapmıştır.

Faturada gerekli düzeltme yapılarak bu kesinti iptal edilmezse en kısa zamanda hukuki yollara başvuracağım, hattın kapalı olduğu sürede yaşadığım mağduriyeti ve firmanın ilgilenmemesini belirterek.

Emrah 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön