Avea Kaybolan Faks!

Muhammed Hamdi T. |

15.05.2013 Tarihinde farklı bir Avea numarasına ödeme yaptım. Avea müşteri hizmetleri faks çekmeniz gerektiğini söylediler faks aynı gün çekildi 24 saate kadar size ulaşılacak dediler ulaşmadılar tekrar aradıktan sonra talep formu oluşturmamız gerekiyor dediler ve talep formu oluşturuldu inceleme yapılacak dediler.48 saat sonra bilgi verilecek dediler.

Tekrar aradığımda faks sistemde görünmüyor tekrar faks çekmeniz lazım dediler tekrar aynı işlemler yapıldı yine aynı cevap FAKS GÖRÜNMÜYOR Bu nasıl bir durumdur nasıl bir müşteri memnuniyetidir? Benim tekrar faks çekmemi istiyorlar. Bu duruma bir çözüm getirmediği sürece tüketici haklarıyla hakkı aramaya devam edecek Avea hatlarımı kapatacağım.

Etiketler :

Fatura Ödeme Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  09:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mayıs
  09:53

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş