Avea Kartımdan Çekim Yapmıyor!

Muhammed Emin A. |

Avea faturalı hat müşterisiyim. Avea online işlemlerden kredi kartımın bilgilerini girerek otomatik ödeme talimatı verdim. Vermemin üzerinden 2 ay geçmesine rağmen kredi kartımdan çekim yapılmadı (09. 09. 2013) . Manuel olarak ödeme yaptım. Sisteme girmiş olduğum Kredi kartı bilgileri tamamen doğrudur ayrıca limitim fazlasıyla müsaittir.

Yaklaşık 4 aydır aynı sorunla uğraşıyorum. 2-3 defa talimatı iptal edip yeniden verdim, yine de sonuç değişmedi. Kredi kartım Albaraka Türk'ün. Ancak sorunun Albaraka'dan kaynaklandığını düşünmüyorum. Çünkü TTNET'e ait bir fatura talimatım sorunsuzca TTNET tarafından çekiliyor. Demek ki bankamda veya kredi kartımda sorun yok. Sadece Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  11:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Eylül
  08:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş