Avea Kartalcell SMS Sorunu!

İhsan M. |

Uzun süreden beri Kartalcell kullanıcısıyım. Sınırsız 150 paketini kullanıyorum. Nadiren olsa da gönderdiğim SMS'ler iletilmiyor. Ama bu nadiren gerçekleşen durum gerçekleştiğinde de saatlerce SMS gönderemiyorum karşımdaki Kartalcell kullanıcısına. Cihazımı değiştiriyorum sorun devam ediyor. Şu anda o nadir durumlardan birini yine yaşıyorum ve SMS'lerim gitmiyor. 100 tane gönderirsem 1 tanesi iletiliyor. Karşımdaki numarada hiçbir sorun yok. Sorun benim kullandığım numarada.

Etiketler :

SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  08:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İhsan M.
  06 Eylül
  19:34

  HALEN CEVAP ALAMADIM. İŞLEMLERİN SÜRDÜĞÜNE DAİR BİLGİ MESAJI GELİYOR AMA ÇÖZÜME DAİR HENÜZ HİÇBİR ŞEY YAPILMADI.

 • 01 Eylül
  14:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş