Avea Kartalcell Habersiz Ücretli Haber Paketine Üyeliği!

Atakan Z. |

Uzun bir süredir Avea jet kullanıcısıyım. Bugün şöyle bir mesaj geldi:"Kartalcell Haber Paketiniz 3 gün sonra otomatik yenilenecektir. Aylık 2. 8 TL. İptal için İPTAL yaz 1903 e gönder. MH:4440903"

Fakat benim böyle bir abonelikten haberim yok ve yaptırmadım da. Habersiz abonelikler ne zamandan beri bu kadar çok başvurulan yol haline geldi, anlamsız gelen şey ise ŞU: teknolojiyi biz hayatımızı kolaylaştırmak için kullanmıyor muyuz, niye bu kadar hayatımızı zorlaşıyor?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Mayıs
  09:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş