07 Mayıs 2013

Avea Kapsama Sorunu Çözülmedi!

Yaklaşık 3 ay önce Kastamonu Pınarbaşı Sümenler Köyü dernek yönetimi gençlik kolları olarak sizinle irtibata geçtik her sene Sorkun yaylasında şenlik yapıyoruz ve yaklaşık olarak 10. 000 kişi gelmekte. artı sık sık köyümüze gitmekteyiz ve köyümüzde mevcut yaşayan halkımız var. Avea çekmiyor. Avea tarife olarak daha uygundur ama memleketimizde çekmediği için geçiş yapmıyoruz.

Bu konuda bizimle irtibata geçtiğinizde bu sorunla ilgilenileceğini 3g internet hizmetinin de kullanıma açılacağını söylemiştiniz ama hala bir gelişme yok. bu sorunun en kısa sürede hallolmasını istiyoruz.

Mustafa 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    1783568 - Avea Kapsama Sorunu Çözülmedi! Yaklaşık 3 ay önce Kastamonu Pınarbaşı Sümenler Köyü dernek yönetimi gençlik kolları olarak sizinle irtibata geçtik her sene Sorkun yaylasında şenlik yapıyoruz ve yaklaşık olarak 10. 000 kişi gelmekte. artı sık sık köyümüze gitmekteyiz ve köyümüzde mevcut yaşayan halkımız var. Avea çekmiyor. Avea tarife olarak daha uygundur ama memleketimizde çekmediği için geçiş yapmıyoruz. Bu konuda bizimle irtibata geçtiğinizde bu sorunla ilgilenileceğini 3g internet hizmetinin de kullanıma açılacağını söylemiştiniz ama hala bir gelişme yok. bu sorunun en kısa sürede hallolmasını istiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön