11 Şubat 2014

Avea Kapsama Alanı Sorunu Var!

Avea Yeni Nesil 500 paket abonesiyim,gerek ulaşılamama gerekse kullandığım internette geç bağlanma veya hiç bağlanamama sorununu sıklıkla yaşıyorum.Özellikle yazmak istiyorum ki 20.katta bile bazen şebeke çekmiyor.

Konuyu mail olarak ilettiğimde bana gelen cevabı yazıda "Aradığımız zaman size ulaşılamamıştır" gibi geçiştirme cevaplar verilmiştir. Avea'nın sürekli çektiği bir durum olmadığı için bazen telefonuma ulaşılamaması normal diye düşünüyorum.

Tamer 122 Okunma

Cevaplar

  • Tamer'in Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2014

    Yazmış olduğum şikayetimle ilgili olarak Avea müşteri hizmetleri tarafından arandım, gerekli sorunu iletmiş olmama rağmen henüz aynı sıkıntı devam etmektedir. En iyi çözümün en kısa zamanda başka GSM operatörüne geçmekte olduğunu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön