Avea Kapsama Alanı Sorunu!

Ahmet Can A. |

%99.3.. kapsamı ile övünen Avea,yaklaşık 20 gündür İstanbul Fatih Topkapı Mahallesinde çekmiyor.Avea Destek ve çağrı merkezi ile yapmış olduğum görüşmeler sonrası,teknik bir ekip göndereceklerini söylediler,ertesi gün de haklı olduğumu,yeni bir baz istasyonunun kurulması gerektiğini ancak ilk planlarında evimin bulunduğu bölgenin yer almadığını belirttiler.

Ücra bir yerde oturmuyorum,Çapa Tıp Fakültesi sırasında Millet Caddesi üzerindeyim.Hatta çağrı merkezi ile görüşürken telefonumun çekmemesinden dolayı pek anlaşarak konuşamadık ve sokağa çıkmak zorunda kaldım.Çeşitli telefon ve farklı avea hattı kombinasyonlarını da denedim sonuç aynı.Problemin acilen çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Can A.
  11 Eylül
  23:16

  Problem devam ediyor,hiçbir değişiklik yok!

 • Ahmet Can A.
  11 Haziran
  21:26

  evet dönüş yaptılar ancak şikayette bahsettiğim gibi ,bu bölgeye yeni bir baz istasyonu kurmalarinin ilk planları içerisinde yer almadığını söylediler.Problem devam ediyor!

 • 11 Haziran
  18:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş