21 Mayıs 2013

Avea Kapsama Alanı Sorunu!

%99.3.. kapsamı ile övünen Avea,yaklaşık 20 gündür İstanbul Fatih Topkapı Mahallesinde çekmiyor.Avea Destek ve çağrı merkezi ile yapmış olduğum görüşmeler sonrası,teknik bir ekip göndereceklerini söylediler,ertesi gün de haklı olduğumu,yeni bir baz istasyonunun kurulması gerektiğini ancak ilk planlarında evimin bulunduğu bölgenin yer almadığını belirttiler.

Ücra bir yerde oturmuyorum,Çapa Tıp Fakültesi sırasında Millet Caddesi üzerindeyim.Hatta çağrı merkezi ile görüşürken telefonumun çekmemesinden dolayı pek anlaşarak konuşamadık ve sokağa çıkmak zorunda kaldım.Çeşitli telefon ve farklı avea hattı kombinasyonlarını da denedim sonuç aynı.Problemin acilen çözülmesini talep ediyorum.

Ahmet 30 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet11 Eylül 2013

  Problem devam ediyor,hiçbir değişiklik yok!

 • Ahmet11 Haziran 2013

  evet dönüş yaptılar ancak şikayette bahsettiğim gibi ,bu bölgeye yeni bir baz istasyonu kurmalarinin ilk planları içerisinde yer almadığını söylediler.Problem devam ediyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön