Avea Kapattığım Hatta Fatura Çıkarıyor.

Muammer B. |

Avea'dan 12 ay taahhütle hat aldım fakat faturalarım hep söylenen tutarın üzerinde geldi. Müşteri hizmetlerini aradım bana tarifemi sürekli aştığım içim yüksek ödüyorsunuz dediler. Ben konuşmama dikkat ettim yine yüksek geldi. Yine aradım bu defa fatura sorgulamışsınız onun ücreti dediler. Tarifem bitince kontörlü hatta geçmek istedim sonra bana daha hesaplı hattımız var ona geçin dediler tamam onu deneyelim dedim yine yüksek geldi. Faturayı ödemedim hat kapandı. Hattı değiştirdim ve adıma çıkan faturaları ödedim. Şimdi hattın kapalı olduğu döneme ait fatura ve taahhüt bozma cezası geldi. Avea'ya bu vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürler.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  16:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Haziran
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş