Avea Kapatılan Hatta Borç Çıkıyor.

Betül Ö. |

Mayıs ayında kapattığım hattımın Ağustos'ta borcu çıkıyor. Ben Avea kadar yanıltıcı bir şirket görmedim. Bugün arıyorum hatta yetkili istiyorum O**** diye biri sözde Supervisor geliyor hatta konuşma tarzı çağrı merkezi sistemini bilmeyen biri gibi kendinden haberi yok dalga geçiyor sanki. Acilen 055354*** No.'lu hattın saat 12:34'te ki çağrısını dinleyip ilgili kişiye yaptırım uygulanmasını istiyorum ve tabi ki sorunumun hemen çözülmesini aksi takdirde Tüketici hakem heyetiyle yasalarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Ben böyle bir şey görmedim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  12:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ağustos
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş