Avea Kapanan Hattıma Fatura Gelmiş!

Murat N. |

Eşim Nurcan N. adına olan 0535 399 47 ** no.lu GSM hattını hattın kesim tarihinden 5 gün önce ben şubat ayı 2015'te iptal ettirdim kapattım. Bu GSM hattını ben iptal ettirdikten sonra 2 adet fatura ödedim. Hat kapandıktan 5 ay sonra bir fatura daha 125 TL tutarında bir fatura gelmiş ama bana ya da eşime hiçbir şekilde bilgi verilmemiştir.

Ben bu faturayı evime mahkeme kağıdı geldiğinde öğrendim. Tanımadığım bir avukat benden 325 TL istiyor. Ben kullanmadığım hattın faturasını ödemek zorunda değilim. Kaldı ki elimde hattı kapattırdığıma dair detaylı belge ve kapattırdığım aydan sonra ki ödediğim 2 faturanın nüshaları bende bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum sizden.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  12:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Temmuz
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş