Avea Kapalı Hatta İcra!

Tahsin Ö. |

Avea (Fenercell) halkı mağdur ediyor. Aralık 2012 'de faturamı kapattırdım borçlarımı ödedim. Aradan 7 ay geçtikten sonra avukattan icra kağıdı geldi. Hattı kapattırdıktan sonra indirim v.s .. İptal olmuş 167 TL'lik fatura çıkartmışlar.

7 aydır herhangi bir bilgi verilmedi ;şimdi 449 TL ödememi istiyorlar. Bankaları geçtiler 7 ayda 3 katı fazla para istiyorlar. Ben bu parayı sokaktan mı alıyorum . Şimdi ne yapmalıyım ...

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  15:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Tahsin Ö.
  05 Ağustos
  00:30

  Cevap yazıldı ama herhangi bir geri dönüşüm sağlanmadı bizler haklarımızı nerede arayacağız. Dönüş yapılacak diyip sallıyorlar.

 • Tahsin Ö.
  24 Temmuz
  12:01

  Avea müşteri hizmetlerinide aradık yasal takipe düşmüş yapacak bişey yok diyip çıkıyorlar. En kısa sürede cevabınızı bekliyorum

 • 24 Temmuz
  11:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş